Kuchařka podává jídlo Grafický prvek
Ikona

Tradice inovace od roku 1991

Od roku 1991 jsme tahounem a jedničkou na českém a slovenském trhu závodního stravování. Krátce po revoluci jsme se stali prvními, kdo ho jako komplexní službu začal vůbec nabízet. Jako první jsme zbourali výdejní okénka, zavedli jsem vzorové porce a také postupy a produkty, ze kterých trh dodnes čerpá. Pořád navíc přicházíme s novými a novými nápady. Salátové bary, bezobjednávkový systém výdeje nebo restaurační servis jídla. Na tom všem jsme naše podnikání před lety postavili. Dnes už jsme jiní. Moderní, ekologičtí a digitální. Zakládáme si na technologických inovacích, špičkovém technickém vybavení provozů a na tom, jak kontrolujeme ekologické stopy našeho podnikání.

Naše vize a poslání

Všem našim klientům a hostům v regionu střední a východní Evropy poskytujeme prvotřídní smluvní stravování a další podpůrné služby.

Jsme lídry trhu. Důsledně naplňujeme nejvyšší profesní a oborové normy, standardy a certifikace. Vynikáme v oblasti ochrany zdraví, bezpečnosti a výjimečné kvality služeb.

Naší vizí je budovat šťastnější a zdravější komunity ohleduplnější k přírodě a Zemi/planetě, a tím zároveň posilovat naši pozici na trhu.

Naše hodnoty

1

Zdraví a bezpečnost především

Garantujeme naprostou nezávadnost veškerých našich servírovaných jídel a bezpečná pracoviště pro všechny naše zaměstnance.

2

Zlepšování je v naší DNA

Ať už jde o nabízené služby, zážitek z nich nebo mezilidské vztahy – naším hlavním cílem je spokojenost zákazníka. Prvotřídní kvalita je naším jediným standardem, proto vytrvale pracujeme na zlepšování všech aspektů našich služeb.

3

Jsme lídrem v oblasti správy a řízení

Důsledné plnění všech profesních a oborových norem, zákonů, standardů a certifikací zaručuje našim klientům absolutní spolehlivost. Dbáme na srozumitelné a ověřitelné vedení záznamů procesů, mezinárodní certifikaci i interní audity. Součástí našich standardů je politika nulové tolerance vůči korupci, proškolení zaměstnanci a transparentní dodavatelské řetězce.

4

Jsme zásadoví a transparentní

Jsme spolehlivým, odpovědným a důvěryhodným obchodním partnerem, který nic neskrývá a umožňuje klientům nahlédnout do interní dokumentace. Respektujeme zájmy dodavatelů a platíme včas. Mezi našimi zaměstnanci podporujeme otevřenou komunikaci.

5

Hrdě se orientujeme na výsledky

Ziskovost nám umožňuje investovat do těch nejlepších zdrojů a skvělého týmu. Jedině tak můžeme poskytovat vynikající služby a pracovat na naší vizi šťastnějších a zdravějších komunit ohleduplnějších k přírodě a Zemi/planetě.

Naše dlouholeté zkušenosti, know-how a schopnost inovovat dokazuje řada mezinárodních certifikátů, jichž jsme hrdými držiteli.

Delirest services s.r.o.

Delirest services s.r.o. jako první v oblasti gastronomických společností v Česku dobrovolně splnil standardy mezinárodní protikorupční normy ISO 37001 a nadále v této aktivitě úspěšně pokračuje. Norma dokazuje, že fungování, procesy i řízení celé firmy jsou systémově nastavené tak, že z principu minimalizují rizika korupčního jednání. Zároveň má firma nastavená účinná opatření k předcházení a řešení problémů souvisejících s korupcí.

Delirest Slovakia s.r.o.

Primirest –⁠ zařízení školního stravování spol. s r.o.

Správa a řízení společnosti

Politika společnosti

Zásady obchodního chování

Pravidla oznamování chování v rozporu se Zásady obchodního chování nebo jiné pochybení na pracovišti

Etický kodex dodavatele

Otvíráme novou kapitolu

O přízeň stávajících i nových klientů v segmentu závodního stravování se od ledna 2023 ucházíme pod obchodní značkou Delirest, která nahradila víc než 30 let existující Eurest. Změna jména navazuje na změnu vlastnické struktury, kdy formou manažerského odkupu získali János Nyerges a Szilárd Szabó 100% podíl ve všech českých, slovenských, maďarských a rumunských závodních restauracích Eurest a školních jídelnách Scolarest patřících pod Compass Group. Dlouholetí manažeři až dosud působili ve funkcích generálního a finančního ředitele společnosti Eurest Maďarsko. V regionu střední a východní Evropy zůstává Delirest a Primirest lídrem na trhu smluvních stravovacích služeb s 5 300 kmenovými zaměstnanci a víc než 360 provozy, kde každoročně vydají přibližně 50 milionů jídel.

Proč my?

Bezpečnost, kvalita, stabilita, spolehlivost, zodpovědnost a profesionalita – to jsou pevné základy, na kterých naše služby firemního stravování stojí.

Nezbytnou esencí pro úspěšnou gastronomickou službu je pečlivě vybraný tým lidí, kteří mají příslušné vzdělání, prokazatelné zkušenosti, dovednosti, ale také entuziasmus.

Jsme si vědomi toho, že jen silný lokální tým v kombinaci s disciplinovaným řízením a správným, proklientsky orientovaným přístupem jsou zárukou doručení skvělé služby a plnění našich závazků na denní bázi.

Budujeme a preferujeme dlouhodobá partnerství, nepřestáváme se rozvíjet a vítáme každý nový nápad, který nás ještě víc posune směrem ke spokojeným hostům.

Naším cílem jsou moderní, vysoce inovativní stravovací služby, které plně reflektují potřeby našich klientů a jejich zaměstnanců – hostů našich restaurací.

Víme, že budeme úspěšní jen tehdy, když bude úspěšný náš obchodní partner. Proto děláme všechno proto, abychom se beze zbytku postarali o stravování vašich zaměstnanců a vy se mohli věnovat svému podnikání.