Pohled na obědvající lidi Grafický prvek
Ikona

Firemní stravování není jen oběd

Oběd je jen začátek Jako předkrm servírujeme úsměv našich zaměstnanců. Jako hlavní chod poctivě připravená jídla bez nadbytečných chemických přísad a potravinových náhražek v komplexním menu, ze kterého si vybere milovník klasiky i moderních gastronomických trendů. A jako dezert příjemné prostředí, kde člověk nabere síly do další práce. Firemní stravování je podle nás služba se spoustou ingrediencí, která samotným jídlem teprve začíná. Co všechno obnáší?

Svíčková s houskovým knedlíkem

Nejen obědy

Zajistíme vám snídaně, večeře nebo catering pro vaše akce a návštěvy. K tomu teplé nebo salátové bary pro ty, kteří si hlídají, co jejich jídelníček obsahuje, i dezerty pro ty, kteří si svůj pracovní den bez trochy sladkého dopingu nedovedou představit. Oběd nebo večeře v pracovní době mají být momenty oddychu a radosti a my k tomu dodáváme všechny přísady.

Firemní stravování podle vašich potřeb

Někde se staráme o tisíce lidí hlavně v obědové špičce, jinde zajišťujeme téměř kontinuální firemní stravování ve vícesměnných provozech. Pokud jste začínající firma nebo zavedená společnost fungující v prostorách v centru nebo v byznys parcích na předměstí, řekněte nám, jak pracujete, a my navrhneme, jak naši službu nastavit tak, aby byli zaměstnanci spokojení. Vy tak budete mít prostor věnovat se výrobě a byznysu.

Napříč odvětvími

Za třicet let existence firmy jsme toho vypozorovali hodně. Víte, že lidem v automobilovém průmyslu chutná něco jiného než v elektrárnách? A že už dávno neplatí, že na saláty chodí jen lidé z kanceláří? My ano. Firemní stravování poskytujeme v energetice, výrobních závodech i u technologických gigantů a víme, co kdo, kdy a kde potřebuje.

Guláš na talíři

Pro masožravce i alergiky, guláš i kuskus

Chutě a potřeby hostů ještě nikdy nebyly tak různorodé. V klasických restauracích si dnes můžete dát jídla z celého světa, tak proč ne na obědě na pracovišti? Umíme uspokojit všechny možné chutě.

Jídlo jako zážitek

Vaříme udržitelně a kreativně. Když jsou na trzích lokální jahody nebo chřest, naservírujeme vám je k obědu také. Zařazujeme sezónní i regionální suroviny a do jednotlivých kuchyní pravidelně zveme hostující šéfkuchaře a známé kuchařské profesionály. S našimi guest chefs vám obědy nikdy nezevšední.

Firemní stravování i bez kuchyně

Rádi vám pomůžeme s vybavením profi kuchyně a poradíme, na jakých technologiích by měla stavět, aby pracovala efektivně, úsporně a výsledky chutnaly co nejlépe. Pokud na ni ale nezbylo místo, umíme firemní stravování zajistit i jinak. Jídlo k vám budeme dovážet a připravíme ho k výdeji v nejlepší možné kvalitě.

Dotovaná jídla

Cenovou kalkulaci jídel vytváříme po dohodě s vámi. Zaměstnancům s námi můžete nabídnout komplexní mix polévek, hotových hlavních jídel, teplého i studeného bufetu nebo doplňkového občerstvení vlastní výroby s dotací a cenovým zafixováním.