16. 05. 2024

Kantýna roku 2024

Jsme regionální Kantýna roku 2024 v Ústeckém a Libereckém kraji. Naše skvělé týmy zvítězily v prestižní soutěži organizované #ProZAMS a Klubem zaměstnavatelů.

S velkou radostí a hrdostí oznamujeme, že jsme se stali vítězi regionální části prestižní soutěže „Kantýna roku“ - soutěže nejen o kulinářských dovednostech, ale také o celkové kultuře firemního stravování, prostředí a přístupu personálu v ní. 

Tým naší závodní restaurace Delirest StanleyBlack&Decker slaví zlatý hattrick – obhájil prvenství třetí rok v řadě za sebou.

Tým firemní restaurace Delirest Webasto Roof & Components získal toto nejvyšší regionální profesní ocenění poprvé.

KR_2024_FOTO

Je to pro nás obrovská pocta a potvrzení tvrdé práce. Pro úspěch v soutěži organizované #ProZAMS a Klubem zaměstnavatelů je totiž důležitým aspektem nejen kvalita podávaného jídla, ale i celkové složení a variabilita nabízených pokrmů, úroveň vybavení stravovacího prostoru, rychlost odbavení zákazníka i profesionální přístup obsluhy. V zázemí se pak hodnotí profesionalita personálu, koncept chodu kuchyně, dodržování hygienických norem, technologická příprava pokrmů, skladba základních surovin, minimální používání průmyslově zpracovaných přípravků, podpora místních dodavatelů a využívání sezónní nabídky surovin. Klíčovým kritériem poroty je třeba i odpadové hospodářství a bezodpadový koncept. 

Děkujeme za spolupráci a mimořádnou podporu klientům, věrným strávníkům, báječným zaměstnancům, ale i všem našim dodavatelům a partnerům, kteří s námi denně tvoří úspěšný koncept firemního stravovaní.